Na czym polega sekret firmy Treeneo?

mar 29, 2022 | Blog | 0 komentarzy

Polub nasz fanpage na Facebook:

Treeneo – Relacje które się opłacają?

Treeneo powstało w 2011 roku, w Olsztynie. Zaledwie 3 lata później, w 2014, swoją siedzibie przeniosło do serca Londynu. Pojawia nam się więc pytanie – czym dokładnie zajmuje się firma Treeneo? Otóż, działalność firmy opiera się w głównym wymiarze na dystrybucji programów inwestycyjnych związanych z rynkiem nieruchomości.

Warto zaznaczyć że Treeneo jest jedną z pierwszych spółek wywodzących się z polskiego rynku która rozpoczęła sprzedaż innowacyjnego produktu pod postacią nieruchomości oznaczonych nazwą handlową AGROFORTIS. Produkt ten cieszy się niebywałą popularnością, głównie ze względu na realny, klarowny sposób na budowanie własnego kapitału. W czasie rzeczywistym spółka aktywnie wyszukuje potencjalnych inwestorów oraz atrakcyjnych gruntów, jednocześnie szerząc swoje doświadczenia i aktualności na rynku pod postacią sympozjum Treeneo – zarówno w kraju jak i za granicą.

Ze względu na otwarty, przejrzysty model podejście Treeneo do swoich klientów został wprowadzony program partnerski, który w skrócie – wynagradza rekomendacje. a jak wiadomo, może to być dodatkowa forma pasywnego zarobku kosztem podzielenia się wiedzą z innymi – „zarabianie bez wychodzenia z domu” nabiera tu realnego znaczenia.

Sprawdź ofertę firmy Treeneo i weź udział w sympozjum

Tak jak było wspomniane wcześniej – Treeneo to innowacyjna firma która przede wszystkim celuje w klarowność, łatwy dostęp do informacji oraz dyspozycyjność w przypadku konieczności rozwiązania nie klarownych detali.

Treeneo tworzą ludzie którzy sami operują w tym samym sektorze rynku. Też posiadają swoje działki na Warmii i Mazurach, też znają ich wartość i wiedzą co mogą z nimi zrobić żeby wyciągnąć z nich jak najwięcej. Natomiast to co ich różni od reszty to zamiast zagarnąć wszystko dla siebie – chcą się podzielić tym dobrem z każdym, kto wyraził swoje zainteresowanie tematem wejścia w rynek nieruchomości, tematem posiadania własnych dóbr ziemnych na Mazurach – i nie tylko.

Dlatego też firma Treeneo systematycznie organizuje Sympozja (otwarte konferencje dla osób zainteresowanych). By zamiast tylko przeczytać informacje w internecie – pojawić się na miejscu. Usłyszeć o możliwościach bezpośrednio od zespołu Treeneo, nie opierać się na samych opiniach. By zadać pytanie bezpośrednio, nie przez formularz. Oraz najważniejsze – by zobaczyć grunt na własne oczy. Ujrzeć krajobraz i podjąć decyzje posiadając wachlarz informacji. W końcu im więcej informacji tym mnie czynników mogących być uznawane za ryzykowne, co analogicznie przekłada się na pewność wejścia w inwestycje oraz realne korzyści ze sprawowania nad nią pieczy.

Czym jest program Agrofortis w ramach firmy Treeneo?

Agrofortis – czyli program bezpiecznej inwestycji w przyszłość – Twoją i Twoich bliskich. To innowacyjna perspektywa dla tych, którzy chcą wejść w posiadanie realnego majątku – z pełnym wachlarzem narzędzi – na rynku nieruchomości. Klienci nabywają nieruchomości na warunkach ustalonych pomiędzy nimi a Treeneo, wliczając w to wewnętrzny system finansowania i ratalny. Innymi słowy – bezpośredni, najlepszy sposób by w jak najkrótszym  okresie zapewnić sobie stabilną inwestycję na przyszłość.

Agrofortis to program polegający na regularnej inwestycji. Cena nabywanej działki jest rozkładana na drodze konwersji na wygodne raty, bez odsetek. Warto zaznaczyć że nie jest to forma pożyczki czy kredytu, klienci więc nie muszą czuć się zobligowani do pokrycia kosztów nabycia środków inwestycyjnych. 

Przedmiotem inwestycji Agrofortis są wyselekcjonowane działki niezabudowanych gruntów rolnych oscylujących w przedziale ok. 1000-3000m2 każda. Działki wybierane są w kontekście położenia (odległość od centrów populacji), atrakcyjności krajobrazu (widok na Warmińsko-Mazurskie tereny jezior) czy też wachlarza możliwości rozwoju działki (aspekt turystyczno-rekreacyjny). Działki są sprzedawane we wstępnym stadium rozwoju, co z kolei przekłada się na maksymalizację potencjalnych zysków. 

W ramach sprzedaży oraz w zależności od planu inwestycyjnego nabywca otrzymuje akt własności do działki. Cała procedura zakupu może zostać dokonana online, przez założenie konta inwestora. Treeneo na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie tworzy umowę przedwstępną, po czym jeżeli obie strony zgadzają się na podane warunki, umawiane jest spotkanie w Kancelarii Notarialnej.

W dniu podpisania Aktu wpłata wynosi tyle ile na ile obie strony się zgodziły, następnych wpłat dokonujesz według warunków zanotowanych  w Twoim Akcie własności. Tak samo – w dniu kiedy Akt własności wchodzi w Twoje ręce, Twoja działka zaczyna być Twoim realnym dobrem, które w całości pracuje na Twój zysk. Dzięki temu możemy pewnie powiedzieć – Agrofortis to jedyny taki system w Polsce!

Przykład:

Nabywasz nieruchomość 3000m2 (30 arów) w cenie 135.000zł na szlaku wielkich Mazurskich jezior! Twoja wpłata początkowa to 6000zł lub więcej. Podpisujesz akt własności oraz umowę w której zobowiązujesz się wpłacać minimum 500zł miesięcznie na poczet działki.

Jesteś w 100% zabezpieczony i OD PIERWSZEJ WPŁATY możesz w pełni korzystać z nieruchomości gruntowej np. rozpocząć budowę domków pod wynajem.

Chcesz poznać szczegóły?

Inwestycja w nieruchomości gruntowe na Warmii i Mazurach od 6000zł z aktem własności! Wyjątkowy plan budowania majątku, który pozwala Ci w PEŁNI korzystać z nieruchomości, jednocześnie opłacając je w wygodnych, niskich, miesięcznych wpłatach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu, jestem w stanie rozwiać większość wątpliwości.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artur Wiktor

Jestem fanem budowania dochodu pasywnego i zabezpieczenia swojego majątku, a co może być lepszego niż nieruchomości gruntowe? Współpracuje z firmą Treeneo już kilka dobrych lat. W programie Agrofortis posiadam 1,5 ha ziemi! Chętnie wytłumaczę Ci sposób działania i opowiem o możliwościach wykorzystania dźwignii Treeneo.

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.