Jak działa program budowania majątku Agrofortis?

mar 3, 2022 | Blog | 0 komentarzy

Polub nasz fanpage na Facebook:

Firma Treeneo może się poszczycić wdrożeniem do swojego biznesu ciekawej strategii inwestycyjnej, nazwanej Plan Budowania Majątku Agrofortis. Chciałbym dzisiaj Ci przybliżyć na czym ten program dokładnie polega.

Agrofortis to jedyna w swoim rodzaju możliwość wejścia w rynek nieruchomości bez konieczności wielkiego wkładu własnego.

Plan Budowania Majątku Agrofortis (w skrócie – program Agrofortis) to jedyny w swoim rodzaju program inwestycyjny opierający się na budowanie majątku przez zakup gruntów rolnych. Jego popularność jest zauważalna zarówno wśród nowych klientów, jak i powracających. Z każdym dniem zyskuje szersze grono odbiorców ze względu na swoją wyjątkową strukturę – proste rozwiązania, szybkie zyski.

Agrofortis to nic innego jak narzędzie, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezpiecznie zainwestować w zakup nieruchomości na zasadzie regularnej inwestycji. Nie ma tutaj obligacji opłacenia całej sumy „z góry”. Cena jest rozkładana na raty wygodne dla klienta, bez dodatkowych rat czy odsetek – kwota wynosi tyle ile jest podane na samym początku rozmów. Dzięki temu możemy uniknąć konieczności pozyskiwania dodatkowych środków przez np. pożyczkę czy kredyt by wyrównać koszty nabycia. 

Co można uzyskać dzięki Agrofortis? Głównym przedmiotem sprzedaży są wyselekcjonowane działki na Warmii i Mazurach o statusie niezabudowanego gruntu rolnego. Powierzchnia działki średnio wynosi 3000m2.

Dlaczego w programie Agrofortis występują działki we wczesnym stadium rozwoju?

Według nabytego doświadczenia, działki właśnie o takim charakterze przynoszą największe zyski w porównaniu do konkurencyjnych instrumentów finansowych dostępnych na rynku (mowa tu m.in o lokatach, rynku obligacyjnym czy też silnie reaktywnej giełdzie). To właśnie akt własności działki inwestycyjnej jest najlepszym zabezpieczeniem na przyszłość.

Dlaczego Plan Budowania Majątku Agrofortis jest dla Ciebie najlepszą formą inwestycji? Już tłumaczę:

To, czym wyróżnia program Agrofortis na tle innych metod inwestycyjnych jest swojego rodzaju „dźwignia finansowa”. Za małą część pełnej kwoty uzyskujemy akt własności gruntu, który zawiera notę notarialną. Oczywiście akt własności jest nabywany w systemie ratalnym pomiędzy dwoma stronami, bez ingerencji banku czy odsetek. Wedle ustaleń, wpłata miesięczna to minimum 500zł.

Istnieje również możliwość otrzymania aktu notarialnego swojej nowo uzyskanej nieruchomości. To, o czym można wspomnieć to wygoda w postępowaniu zakupu działki w Agrofortis – wystarczy wskazać wybraną przez siebie działkę, uzgodnić sposób nabycia oraz wypełnić wymagane informacje w ścieżce inwestora online – po założeniu konta inwestora. Sprzyja to oszczędzaniu czasu m.in na przejazdy oraz skraca węzeł komunikacyjny – wszystko ustalasz bezpośrednio z przedstawicielem. A w momencie nabycia – program Agrofortis wprawia Twoją nieruchomość w system pracy dla Ciebie.

Dlaczego to właśnie Agrofortis jest najlepszą decyzją w kwestii inwestycji w grunty ziemskie?

Program Agrofortis poleca na metodzie regularnego oszczędzania małych kwot zabezpieczonych własnością konktretnej nieruchomości. Dodatkowo, poza aspektem oszczędzania, Twój zysk z zakupu rośnie wraz z upływem czasu (ceny nieruchomości nieustannie pną się w górę) oraz dzięki możliwości ulepszania swojej nieruchomości. Dlaczego to właśnie grunty ziemskie, rolne są warte inwestycji? Ponieważ już od 2004 roku notujemy sukcesywny wzrost ich wartości na rynku. Ponadto, zakup nieruchomości we wczesnym etapie jej rozwoju pozwala na zmaksymalizowanie zwrtonych stop zysku. 

Można wręcz stwierdzić że zakup we wczesnym etapie umożliwia bezkosztowe pomnażanie majątku – nawet nic nie robiąc ceny rynkowe będą wzrastać. Jedyna opłata którą musisz regulować to podatek gruntowy. Nie można też pominąć faktu że grunt rolny można zmienić w grunt pod zabudowę – co z kolei również wpływa na wzrost jego wartości.

Podsumowując – dołączenie do programu Agrofortis masz zapewniony realny majątek, wzrost jego wartości, bezpieczną, bezpośrednią transakcję oraz elastyczność w kwestii tego czym chcesz żeby Twój grunt dla Ciebie był. Jako właściciel z aktem notarialnym decydujesz o tym jak grunt będzie się zmieniał, komu go w przyszłości odsprzedać bądź wydzierżawić.

Dlatego nie zwlekaj i dołącz do już wielu zadowolonych klientów Agrofortis.

Chcesz poznać szczegóły?

Inwestycja w nieruchomości gruntowe na Warmii i Mazurach od 6000zł z aktem własności! Wyjątkowy plan budowania majątku, który pozwala Ci w PEŁNI korzystać z nieruchomości, jednocześnie opłacając je w wygodnych, niskich, miesięcznych wpłatach.

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Na czym polega sekret firmy Treeneo? - Działki na mazurach - […] sprzedaż innowacyjnego produktu pod postacią nieruchomości oznaczonych nazwą handlową AGROFORTIS. Produkt ten cieszy się niebywałą popularnością, głównie ze względu…
  2. Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją? - Działki na mazurach - […] programy inwestycyjne (Takie jak Treeneo  czy Agrofortis) umożliwiające zakup działek w systemie ratalnym, bez odsetek, bez poręczycieli i banków…

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artur Wiktor

Jestem fanem budowania dochodu pasywnego i zabezpieczenia swojego majątku, a co może być lepszego niż nieruchomości gruntowe? Współpracuje z firmą Treeneo już kilka dobrych lat. W programie Agrofortis posiadam 1,5 ha ziemi! Chętnie wytłumaczę Ci sposób działania i opowiem o możliwościach wykorzystania dźwignii Treeneo.

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.