Zainwestuj w działki na mazurach

Osada „Dziubiele”

Przepiękny kompleks działek położony na mazurskim szlaku wielkich jezior w gminie Orzysz, 13 km od Mikołajek.

Cena: 85,80 zł za m²

Każda działka to od 1000 do 3000 metrów kw. Dobry dojazd, bliskość prądu, wsi Dziubiele oraz jezior Śniardwy i Tuchlin. Taka lokalizacja to podstawa do wzrostu wartości w najbliższych latach. Okolica bardzo aktywna turystycznie.

Doskonałe miejsce do budowania majątku w postaci niezabudowanych gruntów, w jednym z najpiękniejszych miejsc w regionie. Okolica zwana jest szlakiem mazurskim Jest to doskonałe miejsce aby poczuć wyjątkowość Warmii i Mazur.

Oferowane działki doskonale wyselekcjonowane pod względem wyjątkowości lokalizacji, łatwości dojazdu, celowo przygotowane jako doskonała lokata kapitału.

Lokalizacja na mapie

Opcje nabycia

Opcja 1
1000 m2

W dniu podpisania Aktu Własności wpłacasz 10 000 zł.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 500 zł miesięcznie.

Opcja 2
1500 m2

W dniu podpisania Aktu Własności wpłacasz 15 000 zł wartości swojej działki.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 750 zł miesięcznie.

Opcja 3
3000 m2

W dniu podpisania Aktu Własności wpłacasz 30 000 zł.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 1 500 zł miesięcznie.

Jest również możliwość nabycia nieruchomości Dziubiele za gotówkę 🙂

Ostatnie artykuły

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Myślę że możemy śmiało założyć że każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku raz na jakiś czas. Chwili, w której nie musi się martwić bieżącymi sprawami tylko bez żadnych “ale” usiąść wygodnie w fotelu, wyprostować nogi i odetchnąć z ulgą. Takim warunków nierzadko...

czytaj dalej
Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Powiedzmy sobie szczerze - pieniądz traci na wartości. Żyjemy w czasach w których nawet najmniejszy detal, taki jak wpis na Twitterze celebryty, potrafi wpłynąć na akcje spółki, wartość kryptowaluty czy też na same preferencje rynku konsumenta w kwestii wyboru danego...

czytaj dalej
Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Treeneo - Relacje które się opłacają? Treeneo powstało w 2011 roku, w Olsztynie. Zaledwie 3 lata później, w 2014, swoją siedzibie przeniosło do serca Londynu. Pojawia nam się więc pytanie - czym dokładnie zajmuje się firma Treeneo? Otóż, działalność firmy opiera się w...

czytaj dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.