Zainwestuj w działki na mazurach

Osada „Narusa”

Kompleks rozciąga się niemalże od granic historycznego i zabytkowego miasta Frombork, biegnąc wzdłóż brzegu Zalewu Wiślanego sięga malowniczej wysoczyzny elbląskiej.

Cena: 59,49 zł za m²

Osada Krzyżewo znajduję się w bardzo malowniczej miejscowości. Położenie pośród lasu, rzeki Narusa i niezwykle bogatej przyrody wokół, gwarantuje pełen spokój i wypoczynek. 

Bezpośrednio od południa Narusy graniczy z przepiękną stadniną koni oraz wsią Narusa. Dobry dojazd do nieruchomości mamy bezpośrednio z miejscowości.

Dokładnie przy osadzie znajduje się wyjątkowy projekt Eco Masuria.Właśnie tam powstaje aparthotel, składający się z 24 apartamentów, oraz nowoczesne domki wypoczynkowe. Narusa znajduje się przy Mierzei Wiślanej, której zakończenie przekopu planowane na 2022 rok. 

Lokalizacja na mapie

Opcje nabycia

Opcja 1

Wpłacasz ustaloną prowizje dla sprzedającego.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 500 zł miesięcznie.

Opcja 2

W dniu podpisania Aktu Własności wpłacasz zaledwie 6000 zł.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 500 zł miesięcznie.

Opcja 3
Jeśli jest!

W dniu podpisania Przedwstępnej Umowy nabycia nieruchomości wpłacasz 500 zł

Pozostałą część nieruchomości spłacasz po 500 zł miesięcznie.

W momencie kiedy suma wpłat przekroczy 30% wartości inwestycji, przenosimy na Ciebie własność. 

Ostatnie artykuły

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Myślę że możemy śmiało założyć że każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku raz na jakiś czas. Chwili, w której nie musi się martwić bieżącymi sprawami tylko bez żadnych “ale” usiąść wygodnie w fotelu, wyprostować nogi i odetchnąć z ulgą. Takim warunków nierzadko...

czytaj dalej
Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Powiedzmy sobie szczerze - pieniądz traci na wartości. Żyjemy w czasach w których nawet najmniejszy detal, taki jak wpis na Twitterze celebryty, potrafi wpłynąć na akcje spółki, wartość kryptowaluty czy też na same preferencje rynku konsumenta w kwestii wyboru danego...

czytaj dalej
Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Treeneo - Relacje które się opłacają? Treeneo powstało w 2011 roku, w Olsztynie. Zaledwie 3 lata później, w 2014, swoją siedzibie przeniosło do serca Londynu. Pojawia nam się więc pytanie - czym dokładnie zajmuje się firma Treeneo? Otóż, działalność firmy opiera się w...

czytaj dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.