Zainwestuj w działki na mazurach

Osada „Kaborno”

Urozmaicony teren, walory przyrodnicze
i cisza to główne atuty tego miejsca.

Cena: 56,63 zł za m²

Pięknie położony kompleks działek, składający się z niezabudowanych gruntów rolnych przylegających bezpośrednio do wsi Kaborno.

Wieś Kaborno jest położona zaledwie 13 km od olsztyńskiego rynku. Wieś otoczona jest przez puszczę Napiwodzko-Ramucką, w odległości  3km od jeziora Linowskiego.

Kupno nieruchomości w tym miejscu pozwala mieć nadziejęna wzrost wartości w najbliższych latach. Piękne położenie, fantastyczne krajobrazy, cisza i spokój przy jednoczesnym szybkim dostępie do miasta, obwodnicy i lotniska bardzo dobrze pozycjonuje tę typowo warmińską osadę jako miejsce szczególnie pożądane w dzisiejszych czasach.

Lokalizacja na mapie

Opcje nabycia

Opcja 1

%

W dniu podpisania Aktu własności wpłacasz 30% wartości swojej działki.

Pozostałą część spłacasz w ratach po 300 zł miesięcznie.

%

Otrzymujesz 10% rabatu na cenie działki!

Opcja 2

%

W dniu podpisania Aktu własności wpłacasz 15% wartości swojej działki

pozostałą część spłacasz w ratach po 600 zł miesięcznie.

%

Otrzymujesz 10% rabatu na cenie działki!

Opcja 3

(najpopularniejsza w naszej firmie). W dniu podpisania Aktu własności wpłacasz zaledwie 6000 zł

Pozostałą część spłacasz w ratach po 500 zł miesięcznie.

Ostatnie artykuły

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Dlaczego warto posiadać działki na Warmii i Mazurach?

Myślę że możemy śmiało założyć że każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku raz na jakiś czas. Chwili, w której nie musi się martwić bieżącymi sprawami tylko bez żadnych “ale” usiąść wygodnie w fotelu, wyprostować nogi i odetchnąć z ulgą. Takim warunków nierzadko...

czytaj dalej
Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Powiedzmy sobie szczerze - pieniądz traci na wartości. Żyjemy w czasach w których nawet najmniejszy detal, taki jak wpis na Twitterze celebryty, potrafi wpłynąć na akcje spółki, wartość kryptowaluty czy też na same preferencje rynku konsumenta w kwestii wyboru danego...

czytaj dalej
Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Na czym polega sekret firmy Treeneo?

Treeneo - Relacje które się opłacają? Treeneo powstało w 2011 roku, w Olsztynie. Zaledwie 3 lata później, w 2014, swoją siedzibie przeniosło do serca Londynu. Pojawia nam się więc pytanie - czym dokładnie zajmuje się firma Treeneo? Otóż, działalność firmy opiera się w...

czytaj dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.