Buduj stabilny majątek przez nieruchomości gruntowe!

Stowarzyszenie Inwestorów „w harmonii z naturą”

*Kup działkę od 6000zł i zyskaj na działaniu stowarzyszenia!

Poznaj pełne możliwości łagodnego nabycia gruntów

Obejrzyj nagranie ostatniego webinaru

Zabezpieczenie!

Ziemia jest najbardziej trwałym aktywem i daje poczucie bezpieczeństwa oraz jest odporna na inflacje!

Zyski!

Wzrost wartości gruntów przez ostatnie kilkanaście lat to ponad 600%!

Wygoda!

Działki mają dostęp do dróg i mediów. Powierzchnia nabycia pojedynczej działki to 1 000 m2 – 3 000 m2!

Lokalizacja!

Warmia i Mazury uznawany jako 7 cud świata. Obszar pożądany inwestycyjnie!

Możliwości!

Ciekawe formy samofinansowania nieruchomości!

Dostępność!

Ziemia NIE jest dobrem nieskończonym! Ludzi przybywa, a ziemi nie.

Inwestycja w nieruchomości z firmą Treeneo to jedna z najlepszych inwestycji jakie zrobiłem. Ziemia jest bardzo bezpieczną i jednocześnie dającą solidnie zarobić opcją w dzisiejszych czasach. Tym bardziej tutaj, gdzie jako inwestorzy możemy spłacać swoją nieruchomość w niskich ratach, bez udziału banków i instytucji finansowych. Gorąco polecam te rozwiązanie.

ADAM PRZEMYK

Tematem inwestycji na Warmii i Mazurach zainteresował mnie Artur Wiktor… człowiek mega zaangażowany we współpracę z firmą Treeneo, która to od ponad dekady w ten sposób sprzedaje pięknie ulokowane grunty w jeszcze stale ekologicznej części naszego kraju. Właściwie ktoś mógłby zadać pytanie: „i cóż w tym takiego szczególnego?” Poza tym że możemy je zakupić w systemie ratalnym, bez pośrednika w postaci banku i bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej, to nie znam drugiego takiego rozwiązania na rynku. Jedna z najlepszych rzeczy jaką możemy zrobić, to podarować sobie i swoim bliskim kawałek planety. Z Treeneo jest to możliwe tu i teraz… polecam

DARIUSZ STAWICKI

System ratalny stworzony przez właścicieli Treeneo stanowi rozwiązanie, którego brakowało na naszym rynku! Doskonale wiedziałam, że inwestycja w grunty to najpewniejsza forma lokowania środków pieniężnych, jednak kupno działki za gotówkę stanowiło barierę (wydawałoby się) nie do przejścia. Dzięki Treeneo mogę mieć zarówno własny kawałek ziemi na Mazurach, jak i najlepszą lokatę inwestycyjną. Polecam!

ADRIANNA STANISZEWSKA

Sama inwestycja w takie nieruchomości jakie są dostępne w Treeneo to już ogromna wartość dla ludzi myślących o zabezpieczeniu swojej przyszłości. Wierzę, że praca wykonana przez kilka następnych lat z Treeneo przyniesie mi wymierne i zadowalające wyniki pozwalające na kolejne większe inwestycje i życie na ponadprzeciętnym poziomie.

JAKUB ZAJĄC

Wspaniała inwestycja na każdą kieszeń, gdyż za pare zł miesięcznie możesz już posiadać swój kawałek ziemi bez niepotrzebnej papierologii, banków – odsetek itp. Wszystko jasno, przejrzyście, każdy pomocny wyedukowany pod względem nieruchomości jak i możliwosci. Serwis Treeneo jak i Artur Wiktora pierwsza klasa, wszystko sprawnie na czas i profesjonalnie przede wszystkim.

PIOTR KOLODENNY

Muszę przyznać, że na początku byłam bardzo sceptyczna, bo nie bardzo mogłam uwierzyć, że można kupić tak piękne nieruchomości w sposób ratalny, nie biorąc żadnego kredytu. Dlatego też długo sprawdzałam firmę i sporo czasu zajęło mi podjęcie decyzji. Dzisiaj jestem wdzięczna za to, że Was poznałam, dzięki czemu mam swój własny piękny kawałek Mazur. Polecam!

KATARZYNA SZYROCKA

Polecam dołączenie do Treeneo ze względu na udostępnienie dźwigni finansowej przy wejściu na rynek nieruchomości, program partnerski, wsparcie merytoryczne, dużą świadomość i świetną atmosferęjednym słowem: bezkonkurencyjnie.

PIOTR BOROWIK

Świetny sposób na zakup gruntów w pięknym i malowniczym terenie z możliwością regulowania płatności ratalnej od 300 zł miesięcznie. Fantastyczna inwestycja w przyszłość dla każdego. Dzięki współpracy z Arturem proces zakupu przebiegł szybko, sprawnie i bezproblemowo. Wielkie dzięki ! I szczerze polecam!

KUBA ZAWADZKI

Jestem pod olbrzymim wrażeniem, że mogę bez takich instytucji finansowych, jak bank i bez spłacania odsetek z tym związanych, zakupić mój kawałek ziemi. Płacę w niewielkich kwotach i posiadam akt własności już po wpłaceniu części wartości gruntu. Wiem, że to moja najlepsza inwestycja życia, która zaprocentuje w czasie dużym zyskiem. Polecam!

EUGENIA SZOŁDRA

Witam wszystkich, mam na imię Michał, mam 34 lata. Poznałem Artura 1.5 roku temu, który przedstawił mi ofertę firmy Treeneo. Na początku byłem w szoku, że naprawdę można mieć własną działkę bez banków i umów kredytowych!? Naprawdę bardzo się cieszę, że poznałem wspaniałych ludzi i dziś cieszę się, bo jestem właścicielem 3 działek na Narusa, Dziubiele i Ramsowo! W dzisiejszych czasach dywersyfikacja jest podstawą inwestycji! Metale szlachetne, czy kryptowaluty to bardzo dobry kierunek, ale jak do tego dołożymy jeszcze własne działki – to mamy 3 duże filary inwestycji i bezpieczną przyszłośc! Firma oferuję zakup gruntów bez banków i umów kredytowych, wpłacamy tylko mały wkład początkowy, a potem płacimy raty bez odsetek! Polecam wszystkim skontaktować się z Arturem, bo to bardzo dobra inwestycja w dobie naszych niepewnych czasów.

MICHAŁ WŁODARCZYK

Firma Treeneo dała mi możliwość uzyskania aktu własności dla każdej nieruchomości na Mazurach przy wpłaceniu ułamku ceny. Działkę można zakupić na raty, bez kredytu i bez odsetek. Uważam, że firma Treeneo jest bardzo dobrą i uczciwą firmą, która daje możliwości rozwoju biznesowego i nie tylko. Zawsze wspiera klientów. Współpraca z Arturem Wiktorem układa się bardzo dobrze. Jest człowiekiem odpowiedzialnym, zawsze można na niego liczyć i otrzymać wsparcie! 

TOMASZ PILIPIEC

Nazywam się Joanna Loba-Czyżewska, mieszkam w Łodzi. Trzy lata temu dzięki Arturowi Wiktorowi zainwestowałam w grunty, w programie Treeneo ze względu na możliwości oszczędzania pieniędzy. Stwierdziłam, że kiedy wezmę 300 zł i pójdę do przysłowiowej „Biedronki” to w krótkim czasie pozbędę się pieniędzy bezpowrotnie. Obecnie jestem właścicielką dwóch działek zakupionych w systemie ratalnym – co jest ważne, że raty są bez odsetek. Dzięki tej możliwości mogę gromadzić swój kapitał na emeryturę lub przekażę działki moim dzieciom.

JOANNA LOBA-CZYŻEWSKA

Inwestycja w Nieruchomości gruntowe to najlepsze zabezpieczenie kapitału, tym bardziej jeżeli robisz to z firmą Treeneo. Polecam współpracę z fantastycznym człowiekiem jakim bez wątpienia jest Artur Wiktor. Chcesz swój kawałek Ziemi na Mazurach – pisz do Artura !

SEBASTIAN STEPANOW

Poznając możliwości jakie daje firma Treeneo przyznaję, że na początku nie byłem pewny, czy jest to w ogóle możliwe. Nie spotkałem się wcześniej z żadną inną firmą, która daje możliwość nabycia nieruchomości gruntowych z ułamek ceny. Płatność ratalna bez odsetek, banków czy innych instytucji finansowych jest bardzo wygodna. Bardzo polecam ten program budowania majątku, tym bardziej jeżeli skorzystasz z pomocy Artura Wiktora – odpowie na wszystkie pytania i doradzi wybór odpowiedniej działki! Szczerze polecam!

KRZYSZTOF BRODA

Treeneo umożliwia każdemu kupno działki w ciekawych okolicach na super warunkach. Współpraca z Treeneo jest dla każdego kto chciałby mieć coś swojego, a myśli że go nie stać albo że się nie uda! To możliwe! Można stać się właścicielem gruntów i z wieloma możliwościami Treeneo, nawet dobrze zarabiać. Dzięki że jesteście!

JOANNA SZMATULA-KRUK

Jeśli chodzi o firmę Treeneo, to nie ma lepszej na rynku! Bardzo fajny sposób inwestowania w nieruchomości gruntowe. Już od 300 zł można zostać posiadaczem własnego kawałka raju na ziemi. Bardzo polecam gdyż firma Treeneo posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można zarabiać na nieruchomości. Polecam współpracę z Arturem, który w łatwy i zrozumiały sposób wszystko wyjaśni.

SEBASTIAN ZEMANKIEWICZ

Jestem człowiekiem wychowanym w blokach z betonu, ale zawsze wakacje spędzałem jako harcerz na łonie natury. Odkąd pamiętam moim marzeniem było posiadanie własnej ziemi, na której zbuduję swój mały domek gdzie moglibyśmy żyć w zgodzie z naturą. Dzięki Firmie Treeneo a w szczególności programowi „Agrofortis” spełniło się nasze marzenie, ponieważ nie posiadając dużej gotówki weszliśmy w posiadanie fantastycznych dwóch działek w pięknym ekologicznym i malowniczym zakątku Polski jakim jest Warmia i mazury. Dowodem na to jest nasze przystąpienie do Aktu Notarialnego przenoszącego prawa własności, które odbyło się w kancelarii notarialnej w Gliwicach. Jesli również masz podobne marzenia do naszych o własnym kawałku planety, ale nie jesteś przekonany czy naprawdę można stać się posiadaczem działki nie posiadając dużej gotówki lub zdolności kredytowych w bankach, posłuchaj wywiadu Artura Wiktora, partnera biznesowego Treeneo, który w genialny sposób przeprowadził wywiad z właścicielem firmy Markiem Klamut. Z tego wywiadu dowiesz się jak spełnić swoje marzenie. Pozdrawiam.

ANDRZEJ BŁASZCZYK

Ziemia jest najlepszym aktywem, które możemy gromadzić, a co ważne, utrzymuje wartość pieniądza w czasie i daje dodatkowe zyski. Za pomocą dźwigni finansowej, możemy w niespotykanie łatwy sposób nabyć nieruchomości. Doczekaliśmy czasów, gdzie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że najlepszym rozwiązaniem dla nas jest posiadanie własnego kawałka ziemi. Oprócz tego, to idealne zabezpieczenie moich pieniędzy przed galopującą inflacją.

EWA KLUDKA

Działki to moim zdaniem najlepsza inwestycja pod zabezpieczenie finansów. Ziemia to cenne aktywo i warto posiadać je w swoich inwestycjach. Bardzo dużym plusem, jest system rat, który umożliwia posiadanie działki na bardzo przystępnych warunkach cenowych. Kilka obiektów stanowi spory wybór co do lokalizacji działki. Bardzo dziękuje Arturowi za pomoc w zakupie działki oraz za udostępnienie możliwości nabycia działki. Byłem przekonany, że działkę można kupić tylko za 100% ceny, a okazało się, że można rozłożyć ją na raty. Super opcja i serdecznie polecam!

ARKADIUSZ SKOWROŃSKI

Patrząc na zmieniający się świat, mam świadomość tego, że nikt mi nie zagwarantuje dobrobytu w mojej przyszłości. Poszukując wśród różnych instrumentów finansowych, dla siebie pewnej przystani, gdzie nie tylko nie stracę, ale zyskam bez żadnego ryzyka, znalazłem prawdziwą lokatę, którą jest ziemia. Ona właśnie z roku na rok rośnie na wartości. Druga sprawa, to jest to, że ta lokata kapitału, którą oferuje firma Treeneo, daje mi możliwość za jedyne 300 zł miesięcznie stąpać po własnej ziemi w przepięknym zakątku naszego kraju. Artur, powiem szczerze, to właśnie dzięki Tobie i twojemu profesjonalnemu podejściu, rozgryzłem ten temat.

PIOTR JEWGIENIJ ROMANIENKO

Dlaczego zdecydowałam się z córką na zakup działek na Mazurach?Zawsze chciałam mieć pole kamperowe i żeby przyjeżdżali do mnie fajni ludzie-podróżnicy. Niestety takie duże działki są zbyt drogie. Tu firma daje możliwość kupienia działek w dogodnych ratach. Dzięki temu, że poznałam Artura Wiktora, który wytłumaczył mi wszystko na temat działek i zakupu ratalnego. Przeprowadził mnie przez cały proces rezerwacji i zakupu. Zawsze ma czas odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości, dlatego zdecydowałam się na zakup. Mam zamiar dokupić jeszcze dwie nieruchomości, żeby spełnić swoje marzenie. Przez to, że działki będą wynajęte pod namioty, przyczepy i kampery będzie generowała zyski i będzie się spłacała sama. Jestem pewna, że jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zarabiać, nie mając dużych pieniędzy na inwestowanie.

ANNA DĄBROWSKA-CIEŚLACHOWSKA

Biznes z Treeneo jest znakomitym wyjściem dla osób, które chcą poświęcić jednorazowo czas, aby czerpać profity przez kilka lat. Program partnerski jest jasny i skonstruowany w sposób, który pozwala nie tylko na samo-spłacanie się gruntu, ale także na uzyskiwanie miesięcznie dochodu zupełnie pasywnie. Pierwszym krokiem jest to, abyś sam nabył działkę na mega wygodnych warunkach w formie ratalnej, a następnie możesz skorzystać z gotowych rozwiązań inwestycyjnych firmy lub działać w programie partnerskim. Polecam!

MATEUSZ LEŚNIK

Poznaj pełne możliwości łagodnego nabycia gruntów

Obejrzyj nagranie ostatniego webinaru

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo -
Markiem Klamutem!

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do specjalnej rozmowy, dzięki której poznasz bliżej jego historię, dalsze plany, a także usłyszysz wiele cennych wskazówek od człowieka, który stworzył firmę Treeneo oraz program budowania majątku Agrofortis.

Dostęp do ekskluzywnego wywiadu z właścicielem firmy Treeneo, Markiem Klamutem właśnie został wysłany na Twoją skrzynkę email.